Login: Hasło:
Niedziela, 19 maj 2024


Motorola CM360 Commercial Radio przewoźno bazowy


    CM160 oraz CM360. Radiotelefony przeznaczone dla osób bardziej wymagających, posiadają ośmioznakowy wyświetlacz oraz do 64 lub 100 kanałów (zależnie od protokołu sygnalizacji radiotelefonu). CM160 posiada do czterech programowalnych przycisków (pozwalających na zaprogramowanie do ośmiu funkcji), a CM360 posiada trzy przyciski (pozwalające na zaprogramowanie do sześciu funkcji).

CM160 oraz CM360. Radiotelefony przeznaczone dla osób bardziej wymagających, posiadają ośmioznakowy wyświetlacz oraz do 64 lub 100 kanałów (zależnie od protokołu sygnalizacji radiotelefonu). CM160 posiada do czterech programowalnych przycisków (pozwalających na zaprogramowanie do ośmiu funkcji), a CM360 posiada trzy przyciski (pozwalające na zaprogramowanie do sześciu funkcji).
Dodatkowe właściwości, jak szyfrowanie szczególnie chronionych wiadomości czy możliwość przesyłu danych, mogą zostać dodane do CM160 oraz CM360 poprzez zastosowanie dodatkowych płyt PRIOS, dostarczanych przez partnerów Motorola. Płyty te pozwalają także na wprowadzenie osobistych ustawień użytkownika, aby w pełni wykorzystać możliwości radiotelefonu.

 

Jakość i niezawodność
Zaprojektowane i zbudowane zgodnie z bardzo wymagającymi standardami amerykańskimi MIL spec 810F oraz przewyższające surowe normy środowiskowe IP54, wszystkie radiotelefony serii Commercial przeszły Testy Zmęczeniowe Motorola odpowiadające pięciu latom intensywnego użytkowania. Technologia kompresji głosu Motorola, pod nazwą X-Pand oferuje użytkownikom doskonałą jakość dźwięku - wystarczy tylko dotknąć przycisk.

Ciągła komunikacja
Funkcja obejścia przekaźnika pozwala użytkownikom na stały kontakt nawet wówczas, gdy przekaźnik na danym terenie nie pracuje, bądź użytkownicy są poza jego zasięgiem. Obejście przekaźnika jest szczególnie użyteczne w miejscach, gdzie zasilanie radioprzekaźnika zawodzi - najczęściej wtedy, gdy łączność jest najbardziej potrzebna.

 

Możliwość oszczędzania
Radiotelefony serii Commercial, jedne z najmniejszych na rynku, oferują nie tylko niezwykle duży zakres możliwości, ale pozwalają także użytkownikom starszych modeli, takich jak GM300, GM350 czy GM900 na wykorzystanie posiadanych akcesoriów, oszczędzając tym samym czas i pieniądze. Wszystkie radiotelefony są dostarczane wraz z mikrofonem, uchwytem montażowym oraz przewodem zasilającym.

 

Łatwy do użycia
Radiotelefony posiadają intuicyjne menu oraz duże, dobrze oznakowane przyciski. Posiadają, wyświetlacz ośmioznakowy z 10 ikonami.

 

Ochrona użytkownika i wyposażenia
Najważniejszym celem jest bezpieczeństwo pracowników. Z tą myślą wyposażono radiotelefon w "system bezpieczeństwa". Gdy pojawia się potrzeba wezwania kolegów lub bazy wystarczy przycisnąć tylko jeden przycisk. Funkcja "Samotnego Pracownika" pozwala na zaprogramowanie radiotelefonu tak, aby pracownik zgłaszał się w określonych odstępach czasu. Jeśli użytkownik nie może odpowiedzieć, zostanie uruchomiona odpowiednia procedura. W przypadku kradzieży radiotelefonu z samochodu może zostać on zablokowany, a w przypadku odzyskania go - odblokowany.

 

Komunikacja "Do Celu"
Selektywne wywołanie pozwala użytkownikom na komunikację "jeden do jednego", bez zakłócania pracy reszty zespołu, zwłaszcza w przypadku zaistnienia specyficznej sytuacji. CM360 posiada także identyfikację wywołującego użytkownika, a w przypadku, gdy połączenie nie może zostać odebrane, identyfikacja wywołującego użytkownika będzie zachowana w pamięci i gotowa do wykorzystania w odpowiednim czasie.

 

Uniwersalna instalacja
Radiotelefony serii Commercial są zgodne z normą DIN dotyczącą montażu w pojazdach oraz oferują różne opcje instalacji. Zabezpieczeniem przed kradzieżą jest możliwość szybkiego wyjmowania radiotelefonu, kiedy nie jest on używany. Dodatkową ochroną jest zamknięcie na klucz, które zapobiega nieautoryzowanemu wyjęciu radiotelefonu. Dostępny jest także uchwyt ze zintegrowanym głośnikiem przeznaczony do użytkowania w punktach zarządzania i kontrolnych.

 

Inne właściwości:
- Usuwanie kanałów niepożądanych
- Monitoring
- Skanowanie


Specyfikacja techniczna - katalog:
Motorola CM360_folder.pdf kliknij tu aby zapisać


Aktualnie na stronie jest 18. gości
TWÓJ NR IP: 44.222.189.51
Odsłon strony: 640208