Login: Hasło:
Niedziela, 19 maj 2024


Motorola CM340 Commercial Radio przewoźno bazowy


    CM140 oraz CM340. Jednocyfrowy wyświetlacz, do 10 kanałów oraz dwa programowalne przyciski (pozwalające na zaprogramowanie do czterech funkcji) czynią radiotelefon łatwym w obsłudze. Atrakcyjna cena, prosty i szybki montaż w standardzie DIN to główne atuty tego radiotelefonu.  
CM140 oraz CM340. Jednocyfrowy wyświetlacz, do 10 kanałów oraz dwa programowalne przyciski (pozwalające na zaprogramowanie do czterech funkcji) czynią radiotelefon łatwym w obsłudze.

Jakość i niezawodność
Zaprojektowane i zbudowane zgodnie z bardzo wymagającymi standardami amerykańskimi MIL spec 810F oraz przewyższające surowe normy środowiskowe IP54, wszystkie radiotelefony serii Commercial przeszły Testy Zmęczeniowe Motorola odpowiadające pięciu latom intensywnego użytkowania. Technologia kompresji głosu Motorola, pod nazwą X-Pand oferuje użytkownikom doskonałą jakość dźwięku - wystarczy tylko dotknąć przycisk.

 

Ciągła komunikacja
Funkcja obejścia przekaźnika pozwala użytkownikom na stały kontakt nawet wówczas, gdy przekaźnik na danym terenie nie pracuje, bądź użytkownicy są poza jego zasięgiem. Obejście przekaźnika jest szczególnie użyteczne w miejscach, gdzie zasilanie radioprzekaźnika zawodzi - najczęściej wtedy, gdy łączność jest najbardziej potrzebna.

 

Możliwość oszczędzania
Radiotelefony serii Commercial, jedne z najmniejszych na rynku, oferują nie tylko niezwykle duży zakres możliwości, ale pozwalają także użytkownikom starszych modeli, takich jak GM300, GM350 czy GM900 na wykorzystanie posiadanych akcesoriów, oszczędzając tym samym czas i pieniądze. Wszystkie radiotelefony są dostarczane wraz z mikrofonem, uchwytem montażowym oraz przewodem zasilającym.

 

Łatwy do użycia
Radiotelefony posiadają intuicyjne menu oraz duże, dobrze oznakowane przyciski. Posiadają, zależnie od modelu, prosty, jednocyfrowy wyświetlacz lub ośmioznakowy z 10 ikonami.

 

Ochrona użytkownika i wyposażenia
Najważniejszym celem jest bezpieczeństwo pracowników. Z tą myślą wyposażono radiotelefon w "system bezpieczeństwa". Gdy pojawia się potrzeba wezwania kolegów lub bazy wystarczy przycisnąć tylko jeden przycisk. Funkcja "Samotnego Pracownika" pozwala na zaprogramowanie radiotelefonu tak, aby pracownik zgłaszał się w określonych odstępach czasu. Jeśli użytkownik nie może odpowiedzieć, zostanie uruchomiona odpowiednia procedura. W przypadku kradzieży radiotelefonu z samochodu może zostać on zablokowany, a w przypadku odzyskania go - odblokowany.

 

Komunikacja "Do Celu"
Selektywne wywołanie pozwala użytkownikom na komunikację "jeden do jednego", bez zakłócania pracy reszty zespołu, zwłaszcza w przypadku zaistnienia specyficznej sytuacji. CM360 posiada także identyfikację wywołującego użytkownika, a w przypadku, gdy połączenie nie może zostać odebrane, identyfikacja wywołującego użytkownika będzie zachowana w pamięci i gotowa do wykorzystania w odpowiednim czasie.

 

Uniwersalna instalacja
Radiotelefony serii Commercial są zgodne z normą DIN dotyczącą montażu w pojazdach oraz oferują różne opcje instalacji. Zabezpieczeniem przed kradzieżą jest możliwość szybkiego wyjmowania radiotelefonu, kiedy nie jest on używany. Dodatkową ochroną jest zamknięcie na klucz, które zapobiega nieautoryzowanemu wyjęciu radiotelefonu. Dostępny jest także uchwyt ze zintegrowanym głośnikiem przeznaczony do użytkowania w punktach zarządzania i kontrolnych.

 

Inne właściwości:
- Usuwanie kanałów niepożądanych
- Monitoring
- Skanowanie


Specyfikacja techniczna - katalog:
Motorola CM340_folder.pdf kliknij tu aby wyświetlić


Aktualnie na stronie jest 19. gości
TWÓJ NR IP: 44.222.189.51
Odsłon strony: 640205