Login: Hasło:
Niedziela, 19 maj 2024


Motorola GP388 przenośny


    Ze względu na swą niespotykaną gdzie indziej uniwersalność, radiotelefon GP388 jest niezbędnym wyposażeniem w rozwijających się firmach. W razie potrzeby można go programować w terenie, w celu dodania lub usunięcia funkcji. Czy to w błocie na budowie, czy na puszystym dywanie eleganckiego hotelu, najlepszym radiotelefonem jest mały Radiotelefon Uniwersalny. Szeroka gama funkcji obejmuje:
1. Sygnalizację: oprogramowanie radiotelefonu umożliwia sygnalizację selektywną Private Linę i 5-cio tonową.
2. Przeszukiwanie kanałów: umożliwia nasłuch ruchu na różnych kanałach i włączanie się do rozmowy.
3. Kompresję głosu X-Pand i wyciszanie Low Level Expansion: zapewnia wyrazną i głośną fonię nawet w najbardziej hałaśliwym otoczeniu. Wyciszanie Low Level Expansion umożliwia osiągnięcie dodatkowej poprawy jakości fonii poprzez redukcję szumów normalnie słyszalnych podczas przerw w rozmowie.
4. Nadawanie uruchamiane głosem (VOX): możliwość pracy bez używania rąk przy zastosowaniu zestawu naglownego z VOX. dostępnego jako wyposażenie dodatkowe.
5. Sygnalizację ratunkową: umożliwia wysłanie wezwania "na ratunek" do zaprogramowanego numeru odbiorcy lub grupy odbiorców.
6. Pomoc dla samotnego pracownika: zwiększa bezpieczeństwo osób, które muszą pracować samotnie bez bezpośredniej asekuracji. Jeżeli użytkownik nie zareaguje na sygnał ostrzegawczy, radiotelefon samoczynnie wchodzi w "ratunkowy" tryb pracy.
7. Szeptankę: funkcja dzięki, której osoba mówiąca bardzo cicho do mikrofonu będzie przez pozostałych wyraznie słyszana.
8. Przekazywanie wywołań: umożliwia użytkownikowi, który nie może odbierać wywołań, przekierowanie ich na inny radiotelefon.
9. Informacje użytkowe: na dużym, czternastoznakowym wyświetlaczu alfanumerycznym znajduje się wskaźnik naładowania akumulatora i poziomu sygnału. Przychodzące wywołania sygnalizowane są na wyświetlaczu nazwą wywołującego i różnymi sygnałami akustycznymi.
10. Prostotę obsługi: czytelne menu i alfanumeryczny spis telefonów/radiotelefonów umożliwiają prostą, intuicyjną obsługę GP388.
11. Wywołania typu status: użytkownik może wysłać uprzednio uzgodniony komunikat tekstowy bez używania głosu.
Aktualnie na stronie jest 19. gości
TWÓJ NR IP: 44.222.189.51
Odsłon strony: 640200