Login: Hasło:
Niedziela, 19 maj 2024


Motorola CP040 przenośny


    Zaprojektowany z myślą o małych i średnich: firmach, hurtowniach, gospodarstwach rolnych, agencjach ochrony, przedsiębiorstwach przemysłu lekkiego - czterokanałowy radiotelefon CP040 wymaga minimalnego przeszkolenia, a pozwala na kontakt załogi bez rozpraszania uwagi skomplikowaną obsługą. Bez względu na wielkość przedsiębiorstw a, daje kierownictwu możliwość kontrolowania łączności oraz natychmiastowego wysyłania wiadomości do pracowników.

Dzięki wytrzymałym przyciskom, poręcznym pokrętłom zmiany kanałów i regulacji głośności oraz trójkolorowej diody  statusów, korzystanie z CP040 staje się drugą naturą człowieka. Dodatkowo dwa programowalne przyciski mogą być ustawione tak, by dać natychmiastowy dostęp do czterech najczęściej używanych funkcji, czyniąc przez to łączność o wiele łatwiejszą.

Dzięki czterem kanałom komunikacyjnym, CP040 daje możliwość nawiązywania łączności z całą załogą, bądź tylko z wybranym rozmówcą w celu omówienia konkretnego problemu. CP040 wyposażony jest w przełącznik ustawiania poziomu mocy, dzięki czemu użytkownik ma możliwość wydłużenia czasu pracy akumulatora do 19 godzin. Można to zrealizować, przełączając się na mniejszą moc wtedy, gdy radiotelefon znajduje się w pobliżu innych użytkowników, przez co zmniejsza się zasięg do wystarczającego, ale również i pobór mocy. Dzięki wbudowanej funkcji "skanowania", czyli przeszukiwania wszystkich czterech kanałów, użytkownik ni e przeoczy żadnej istotnej wiadomości.

Zaprojektowany i stworzony zgodnie ze standardami Amerykańskiej Normy Wojskowej MIL510F, i przekraczający wymagającą normę IP54 odnośni e eksploatacji w nieprzyjaznym środowisku, radiotelefon CP040 przeszedł także opracowany przez Motorola -  Przyśpieszony Test Żywotności, odpowiadający pięciu latom intensywnego użytkowania. CP040 zapewnia znakomitą jakość dźwięku dzięki technologii kompresji głosu X-Pand, będącej własnym opracowaniem firmy Motorola.

Specyfikacja techniczna - katalog:
Motorola CP040_folder.pdf kliknij tu aby wyświetlić


Aktualnie na stronie jest 19. gości
TWÓJ NR IP: 44.222.189.51
Odsłon strony: 640204