Motorola T6222 PMR


   Doskonały radiotelefon z maksymalnie uproszczoną obsługą, zachowujący jednocześnie wszystkie zalety i możliwości radiotelefonów wyższej klasy. Jego niewielka waga i wymiary powodują, że nie przeszkadza przy pracy. Wyposażony jest w czytelny wyświetlacz, kilkanaście dzwonków oraz alarm wibracyjny. Poufność prowadzonych rozmów zapewnia wbudowy skrambler, a 38 kodów pozwala na łatwe tworzenie grup. Pracuje na częstotliowści 446 MHz, posiada 8 kanałów. Może być zasilany bateriami alkalicznymi lub akumulatorami wielokrotnego ładowania. Dostępny w kolorze czarnym.

Niektóre wybrane akcesoria do radiotelefonu Motorola T6222:
Zaprojektowane specjalnie pod kątem radiotelefonów T6222, oryginalne akcesoria firmy Motorola zapewniają kompletne rozwiązanie łączności w celu łatwiejszego i pełnego wykorzystania aplikacji dostępnych w radiotelefonach.
Tylko oryginalne akcesoria i akumulatory firmy Motorola są gwarancją solidności, niezawodności i jakości.

 

Futerał na ramię
ENTN9399
Ładowarka z akumulatorem
ENTN4030
Zestaw mikrofon-słuchawka
ENTN8868
Zestaw słuchawkowy
ENTN8870

 

  • Futerał na ramie jest wygodny w użyciu, przypinany do paska lub opaski naramiennej pokrowiec. Sam radiotelefon jest zabezpieczony przed zgubieniem przy pomocy pętli mocowanej do paska. Pokrowiec zawiera uchwyt zatrzaskowy co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo.
  • Natomiast zestaw do ładowania pozwala na zastosowanie w radiotelefonie akumulatora NiMH. Akumulator może być wielokrotnie ładowany, co jest szczególnie wygodne gdy radiotelefon jest często wykorzystywany. W skład zestawu wchodzi ładowarka, podstawka, adapter i sam akumulator.
  • Zestaw słuchawkowy z mikrofonem na sztywnym wysięgniku. Zestaw jest bardzo lekki, ponadto przyczynia się do eliminacji hałasu z otoczenia. Umożliwia aktywację funkcji VOX powodującą automatyczne włączanie nadajnika w momencie gdy operator radia zaczyna mówić.
  • Zestaw słuchawkowo mikrofonowy z przyciskiem PTT czyli nadawania. Zawiera niewielką słuchawkę którą wkłada się wprost do ucha oraz mikrofon z przyciskiem PTT. Zestaw jest bardzo lekki i można go dyskretne ukryć we włosach lub ubiorze.


DEKLARACJA ZGODNOŚCI

Deklarujemy z pełną odpowiedzialnością, że wyrób STACJA DORĘCZNA (RADIOTELEFON PRZENOŚNY) TYPU PC531D (nazwa handlowa Talk About T6222), do którego odnosi się niniejsza deklaracja, jest zgodny z obowiązującym dokumentem normatywnym.

Deklaracja oparta na:
1. Sprawozdaniu z badań CLBT/C/232/2001/S
2. Potwierdzeniu zgodności CLBT/C/232/2001/S
Warszawa, dnia 10 grudnia 2001r